STRONA GŁÓWNA / REKRUTACJA
Rekrutacja

Od 1 lipca 2020 r. ruszy nabór do Niepublicznego Przedszkola im. św. Virginii CB w Krakowie przy ulicy Łobzowskiej 49 na rok przedszkolny 2020/2021. Zapraszamy dzieci, które ukończyły 2,5 roku.

OPŁATY

Wpisowe 250 zł

Jednorazowa opłata na rok szkolny, płatne przelewem. Opłata nie podlega zwrotowi.

W ramach wpisowego przedszkole:

• ubezpiecza dzieci,
  • zakupuje dodatkowe karty pracy, sprzęty sportowe,
  • zabezpiecza materiały dydaktyczne do pracy twórczej dzieci przez okres całego roku szkolnego,
  • zapewnia udział w warsztatach: muzycznych, przyrodniczych, medycznych, teatralnych, fotograficznych, bezpieczeństwa drogowego,
  • zakupuje nagrody w ramach organizowanych konkursów przedszkolnych oraz międzyszkolnych.

Czesne (opłata stała) 340 zł

Kwota płatna miesięcznie, na konto bankowe przedszkola 82 1240 4533 1111 0010 2083 0936, do 10-go dnia każdego miesiąca.

Opłata za czesne nie ulega zwrotowi w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu.

Posiłki

Przedszkole proponuje wyżywienie w postaci cateringu, dodatkowo płatne.

Koszt wyżywienia około 12 zł (płatne na końcu miesiąca).

Każdy dzień nieobecności dziecka w przedszkolu podlega odliczeniu.

Wyprawka przedszkolaka

Najważniejsze jest dla nas to by dziecko przyniosło ze sobą:

• ręczniczek,
  • buty na zmianę,
  • ubranka na przebranie (1-2 komplety: bielizna, bluzka, spodnie, skarpetki lub rajstopy),
  • strój gimnastyczny (koszulka, spodenki) + worek na strój,
  • nakrycie głowy stosowne do pory roku (czapka z daszkiem, chustka),
  • szczoteczkę oraz pastę do zębów, plastikowy kubeczek.

W trosce o rzeczy Państwa dzieci prosimy o podpisanie wszystkich przyborów oraz ubrań.

Adaptacja

Lipiec to dobry moment na przeprowadzenie adaptacji przedszkolnej – duży ogród oraz plac zabaw, które są własnością przedszkola, dają możliwość swobodnego uczestniczenia w adaptacji Rodzicom.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pliki do pobrania: