STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZABAWA W DOBIE PANDEMII

Zabawa w dobie pandemii

Pandemia nie musi oznaczać braku zabawy w życiu dzieci. W naszym przedszkolu jest jej pod dostatkiem. Z zachowaniem odpowiednich zasad, reguł, których należy przestrzegać w czasie pandemii, również można się świetnie bawić i spędzić miło dzień w przedszkolu wśród swoich koleżanek i kolegów.

Zajęcia z zakresu grafomotoryki – zajęcia manualne, ćwiczenia graficzne wykonywane w naszym przedszkolu wzbudzają ogromne zainteresowanie dzieci, rozwijają kreatywność naszych podopiecznych, która nie zna granic. Dodatkowo służą doskonaleniu orientacji w schemacie własnego ciała i orientacji przestrzennej. Rozwijają także koordynację wzrokowo – ruchową i motorykę małą.

Konstruowanie budowli z klocków typu wafle, tworzenie budowli z magnesów na specjalnie przeznaczonej do tego tablicy, zabawy na świetnie wyposażonej sali gimnastycznej (m.in. beczka terapeutyczna, maglownica, trampolina, rowerek do ćwiczeń i in.), zabawy na przedszkolnym placu zabaw to tylko niektóre atrakcje, które towarzyszą naszym dzieciom w przedszkolu w dobie pandemii.

 

Galeria