STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WYCIECZKA DO RABKI

Wycieczka do Rabki

3 lipca odbyła się wycieczka do Rabki- Zdrój zorganizowana przez Rodzinę jednego z naszych przedszkolaków. Celem wyjazdu był pobyt w ogrodzie przydomowym babci Szymona, zwiedzanie najbliższej okolicy oraz parku w  Rabce. Mieliśmy okazję pobawić się nad rzeką, zobaczyć wodospady, powrzucać kamyki do rzeki. Atrakcją tego wyjazdu był wspólnie spędzony czas z Szymonem i Jonaszem oraz ich dziadkami.  Dziadkowie zapewnili nam ciekawy  pobyt i pyszne jedzonko. Uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni. Żal nam było opuszczać tak wspaniałego miejsca. Mieliśmy bardzo dużo  radości z wyjazdu. Dziękujemy całej Rodzinie Szymona i Jonasza a szczególnie Babci Władzi i Dziadziusiowi za tak miłe przyjęcie i uroczy pobyt. Na długo zapamiętamy tą wycieczkę.

Galeria


OSTATNIO DODANE: