STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WYCIECZKA DO KALWARII I LANCKORONY

Wycieczka do Kalwarii i Lanckorony

10 lipca pojechaliśmy na wycieczkę do Kalwarii i Lanckorony na zaproszenie Rodziny Państwa Łomnickich.  Nasze zwiedzanie rozpoczęliśmy od sanktuarium pasyjno-maryjnego oo. bernardynów, poszliśmy na dróżki i po drodze podziwialiśmy kapliczki. Dzieciaki z wielkim zapałem wspinały się pod górki, biegały i bawiły się. Pani Karolina z Panem Maćkiem i swoimi dzieciakami- Kają, Jerzykiem i Krzysiem przygotowali nam zagadki na drogę. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem szukały odpowiedzi na zagadki i sprawiło im to dużo radości. Następnie udaliśmy się do pensjonatu w Lanckoronie, gdzie  posililiśmy się, odpoczęliśmy i pełni energii mogliśmy bawić się w urokliwym, pełnym atrakcji miejscu, położonym w lesie.  Wycieczka bardzo nam się podobała. Wiele osób po raz pierwszy miało możliwość odwiedzenia tych miejsc. Zrobiliśmy dużo  pamiątkowych zdjęć. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, pełen atrakcji pobyt i miło spędzony czas. Było super!!!!!!!!

Galeria


OSTATNIO DODANE: