STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WIZYTA W RADIU KRAKÓW

Wizyta w Radiu Kraków

24.05.2019r. przedszkolaki odwiedziły Radio Kraków. Poznaliśmy pracą dziennikarzy radiowych oraz obejrzeliśmy najważniejsze pomieszczenia znajdujące się w radiu. Mieliśmy możliwość zwiedzenia studia nagrań, gdzie dzieciaki mogły być bezpośrednimi obserwatorami audycji nadawanej na żywo. Zobaczyliśmy studio koncertowo-nagraniowe, poznaliśmy budowę pomieszczeń, w których nagrywa się dźwięk aby uzyskać jak najlepsze efekty akustyczne. Najciekawszym elementem wycieczki było uczestniczenie przedszkolaków w audycji na temat rodziny, która będzie wyemitowana w radiu. Na zakończenie zostały nam wręczone gadżety (balony, notesy) Radia Kraków. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni ze zwiedzania. Po wizycie już kilka dzieci ogłosiło, że zostanie dziennikarzami.

Galeria