STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WIZYTA UCZNIÓW ZE SZKOŁY MUZYCZNEJ

Wizyta uczniów ze szkoły muzycznej

5 czerwca w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo muzycznie. Przedszkolaki miały możliwość uczestniczyć w mini koncercie muzycznym, który specjalnie dla nas przygotowali uczniowie szkoły muzycznej. Mogliśmy posłuchać gry na oboju, saksofonie, wiolonczeli i werblu. Dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy o tych instrumentach, z czego się składają a nawet poznaliśmy technikę ustawienia ust do gry na oboju. Dzieciaki miały możliwość zagrać na werblu co wzbudziło wiele radości wśród naszych milusińskich. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Dagmarze R. za zorganizowanie tych warsztatów a młodym muzykom gratulujemy talentu i zapraszamy jeszcze raz do odwiedzenia naszego przedszkola i udzielenie dzieciakom lekcji muzyki.

Galeria