STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / PRZEDSTAWIENIE RODZICE – DZIECIOM

Przedstawienie Rodzice – Dzieciom

19 czerwca Rodzice przygotowali niespodziankę dla swoich dzieci. Zostaliśmy zaproszeni na przedstawienie Rodzice- Dzieciom. W tym roku mamusie i tatusiowie zagrali bajkę pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”. Rodzice bardzo profesjonalnie odegrali swoje role. Przepiękne stroje, dekoracja dopełniły całości. Było wesoło, śmiesznie ale również zaskakująco. Muzyka i dźwięki w tle wprowadzały nas w odpowiedni nastrój . Wszyscy aktorzy zasługują na Oskara a uśmiech na twarzach dzieci był bezcenny. Duma i radość przepełniały naszych milusińskich, że ich rodzice występują specjalnie dla nich. Życzymy sobie więcej takich widowisk z udziałem rodziców. Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przedstawienie.

Galeria